PIANINO PEARL RIVER

Shitet nga: HAJREDIN 29 Jan 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
SHITET PIANO "PEARL RIVER", NE GJENDJE SHUME TE MIRE E ARDHUR NGA AMERIKA.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim