Chello violin

Shitet nga: Fatmir 29 Shk 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shes chello violin shum pak e perdorur thuaja se ere
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim