DJ MARI 044 368 475 PER AHENGJE TE NDRYSHME

Shitet nga: ASTRIT 07 Nën 07:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
OFROJME TEKNIK MUZIKORE PER AHENGJE TE NDRYSHME FAMILJARE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim