Dean Vendetta

Shitet nga: Hekuan Ferati 14 Shk 08:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Gitarja eshte ne gjendje te rregullt,e re dhe vje me gjith qant
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim