Dean Vendetta

Shitet nga: hekuran ferati 18 Maj 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   170 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shitet gitarja dean vendetta ngjendje te rregullt shum e rujt e ka qanten e vet per ma shum informata thirrni ntelefon ose add nfb https://www.facebook.com/hhekuranf
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim