Kerkoj tela per qifteli

Shitet nga: Veton 22 Gsh 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Kerkoj tela per qifteli ata qe kan me i shit me shkruni ne imejll. Jam i interesuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim