Kitare

Shitet nga: adhurim 03 Sht 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

72 EUR   80 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Kapok kitar me vargje çeliku + akordus Metro-turner MT-30
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim