Kitare elektrike BC Rich

Shitet nga: behar 25 Dhj 06:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Kitara elektrike Bc Rich esht e ardhur nga amerika shum pak e perdorur dhe esht ne gjendje te rregullt ne amerik esht bler 800 dollar ktu e ka shum ni qmim te volitshem per me shum mund ta ne kaontaktoni edhe ta shifni vet kitaren elektrike
Viber: +37744663333
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim