Sharki dhe Qifteli

Shitet nga: xxxxx 14 Shk 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Sharkia dhe Qiftelia shum te mira.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim