Sharkia dhe QIftelia.

Shitet nga: xx 14 Shk 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Sharkia dhe qiftelia shum te bukura dhe te mira.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim