U SHIT Flm merr jep

Shitet nga: Burim 23 Mar 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Gitare profi e firmes Power e ardhur nga Zvicrra.eshte edhe me qant
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim