Violin 2/4

Shitet nga: Jetmir 19 Dhj 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Violina është në gjendje të rregullt.
Violina 2/4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim