Violin 3/4

Shitet nga: Jetmir 19 Dhj 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Violina është në gjendje të rregullt
Violin 3/4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim