kitare hobby

Shitet nga: valon demiri 22 Sht 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
e ardhur prej zvicre e blere 150euro ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim