violin

Shitet nga: flamur 24 Gsh 00:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
shes yamaha 110 profesionale elektrike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim