FLM MERR JEP ESHT SHITURRR

Shitet nga: korg 11 Mar 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
ASHT NE GJENDJE TE RREGULLT SHITET URGJENT

QMIMI 350 euro veq me ta fal.

049-262-655
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim