Harmonik Weltmeister

Shitet nga: Afrim 23 Shk 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Harmonik weltmeister cantus lv me kabin profesionale .Eshte ne gjendje te mir e saposervisuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim