Juzi Sound

Shitet nga: Burim 14 Mar 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
shes juzi sound me komplet semplla te rregullume me skall plus komplet me tastatur midi edhe qanten per juzi jan shum shum te rujshem pa asni defekt per me shum informata kontakto ne numrin me posht ose viber +37744442266
qmimi fix 600 euro pres vetem bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim