KORG KRONOS 2 i ri me kofer qmimi 2600 euro

Shitet nga: Labinot Mezini 03 Jan 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
shes korg kronos2 i ri me kofer qmimi eshte fiks 2600 euro dhe i pa diskutueshum.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim