KORG TRITON STUDIO me moss 96mg ram qmimi 850 euro

Shitet nga: Labinot Mezini 03 Jan 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
shes korg triton studio me moss 96mb ram me cd rom qmimi 850 euro i diskutueshum,sinti eshte ne gjendje shum tmir dhe punon perfekt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim