Korg Kronos

Shitet nga: Jeton 25 Jan 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes korg kronos me ngjyra shum tmira sikur per veti qe i kom ba
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim