Korg M3 si edhe Korg Pa x1 Pro

Shitet nga: klodi 12 Shk 08:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes Korg M3 Full Ngjyra te Ndryshme,zera te veqanta qe jo cdo kush mund ti kete,Si edhe korg Pa x1 Pro Full Ritma te ndryshme ku eshte i gatshem per cdo aheng ,dasma e Restoranta per me punu,I ka krejt ritmat balada tallavat, gajde 7/8 9/8 6/8 5/8 Shota arabik Defa etj ,Si edhe Ritma per muzik popullore Shqip,Per me shume Kontaktoni veq ne telefon,Sintat nuk i shes tek e tek,por te dy bashke,Ishes per arsye se dua te blej korg pa x3.Cmimi i Korg m3 eshte 1300 euro,Ndersa i korg pa x1 eshte 900 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim