Korg PA1xpro dhe Korg Prophesy

Shitet nga: jeton 30 Mar 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet korg pa1xpro dhe korg profesi.sintat jan ne gjendje shum te mire dhe te gatshem per pune.profesia ka ngjyra ekstra.korg pa 1 xpro ka ritma full.posedon
edhe qipin 16 gB me full seta per pa1xpro. Posedoj edhe USB per pa1xpro. Sintat jan te gatshem per pun.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim