Korg Pa 80 Dhe Korg Triton

Shitet nga: Rifat 25 Tet 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet Korg Pa 80 ne gjendje shum te mir posedon ngjyra dhe ritma popullore tallava etj me flashcard si dhe me usb qmimi 600 euro
Korg Triton Pro ne gjendje shum te mir me 600 ngjyra qmimi 400 euro pres vetem bleres serioz per me shum informata kontakto ne numrin me poshe ose viber +377-44-121-454
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim