Korg Pa 80 U ShIt FLM MerrJep

Shitet nga: Pa80 13 Mar 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet Korg Pa 80 ne gjendje shum te mir ritma edhe ngjyra full edhe i ka shum te mira te llojllojshme ki 7-8 9-8 Alegro Tallava Arabik Balada etj.Per me shum informata kontaktoni ne numrin me posht ose ne viber +37744121454
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim