Korg Profecy

Shitet nga: klodi 05 Shk 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes Korg Profecy te perdorur me te gjitha ngjyrat qe duhen per ne dasem e ne ahengje e muzike neper restoranta,disponon sharkia saz surla ngjyra te Amzes,fyella e flauta e ngjyra per tallava e krejt,Sinti nuk ka asnje difekt I punojn krejt pullat e krejt tastatura,e shes sepse jam tu ble korg m50.Te ibtetesuarit te kontaktojn ne tel.Flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim