Korg Profecy

Shitet nga: klodi 06 Shk 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
U shit Flm merrjep
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim