Korg Triton Pro Classic Shum i Mir

Shitet nga: Rinor 13 Tet 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR   600 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet Korg Triton Pro Classic Shum i Mir per me shum informata kontakto ne numrin me posht ose viber +37744121454
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim