Korg m3 256 ram 1300 euro

Shitet nga: Labinot Mezini 03 Nën 02:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes sintisajzerin Korg m3 me 256 ram me torb shum pak i perdorur,sinti eshte ngjendje shum tmir thuja se i ri qmimi eshte 1300 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim