Korg prophecy profesi

Shitet nga: Endrit 25 Tet 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet sint korg ne gjendje shum te mir
Sinti shitet per arsye se dua të mar korg m3

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim