SHES KORG PA1X N'GJENDJE PERFEKTE

Shitet nga: korg pa1x 11 Pri 00:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Prodhuesi: Korg
Modeli: Pa
SHES KORG PA1X QE 2 JAV MKA ARDH PI GJERMANIS ASHT SI I RI KA SETA TMIRA SHITET URGJENT QMIMI 900 EURO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim