korg m3

Shitet nga: Korg m3 15 Pri 08:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Prodhuesi: Korg
Modeli: Pa
ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim