Mikset

Shitet nga: alban 23 Tet 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes mikset ose ndrroj me MIDI kontroller (sint )mikseta asht e perdorun por ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim