Mikset

Shitet nga: Ismet 06 Mar 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

360 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Mikseta Europower 1000 Behringer.
E kam pru nga Gjermania .
mundeni te me telefononi ne viber
+4915229555698.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim