Pianon Chappell

Shitet nga: Deon 12 Gsh 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes pianon chappell eshte ne gjendje te rregullt bashk me karrige per informata me te hollesishme na kintaktoni ne numrin 044 843 599 si dhe ne viber ne numrin +37744843599
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim