Shes sint shum pak i perdorur 80 eu

Shitet nga: Fatmiri 29 Shk 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes sint shum pak i perdirur 80 eu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim