Shitet Juzi Sound Shum i Mir

Shitet nga: Burim 14 Mar 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes Juzi Sound me komplet semplla te rregullume me skall plus komplet me tastatur midi edhe qanten per juzi jan shum shum te rujshem pas asni defekt per me shuim informata kontaktoni ne numrin me posht ose edhe viber +37744442266 qmimi fix 600 euro pres vetem bleres serioz flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim