Sint piano

Shitet nga: Rinor Palloshi 13 Gsh 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Eshte ne gjendje te rregullt mund te kontaktoni me mua ne facebook
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim