Sint Yamaha Tyros 4

Shitet nga: Arton 09 Pri 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Sinti eshte veq 6 muj i perdort. vetem ne studio eshte perdor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim