Sinti

Shitet nga: sinti 23 Jan 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR   110 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet sinti ne gjendje te rregullt Per me shum na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim