Sintin Korg Pa 50 sd ne gjendje shum te mir tekn..

Shitet nga: Edison 31 Maj 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes Sintin Korg Pa 50 sd ne gjendje shum te mir teknike eshte shum i ruajtur i sapo ardhur nga franca
melodit mundeni me i fut me qip nuk osht me cd po esht me qip .
kush eshte i interesuar mundeni te kontaktoni ne nr e me poshtum ju mirpresum .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim