Violin 2/4

Shitet nga: Jetmir 19 Dhj 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Violina është në gjendje të rregullt
Violina 2/4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim