Sint Yamaha Urgjent

Shitet nga: adhurim 18 Gsh 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR   100 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Prodhuesi: Yamaha
Modeli: Yamaha
shitet sinti ne gjendje te regullt sinti punon shum mir Sinti osht i thjesht por asht i ardhur nga germania siniti osht ky qe shihet ne foto pres blersin serioz Ndrrim i Mundshem viber0037745446847 ose whatsap.!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim