harmonika royal standard

Shitet nga: harmonika 03 Mar 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Ndrim me sint korg ose yamaha
Qmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim