korg m3

Shitet nga: klodian 12 Gsh 02:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes korg m3 me ram 64 I ruajtur dhe I gatshem per cdo aheng e dasma si dhe per muzik live.Ka ngjyra shume te mira.Nuk permban asnje difekt.Pullat benderi e Ekrani edhe tastatura I punojne ne menyre te rregullt.Jam pronari I pare I ketij sinti.e shes per arsye se do te blej Korg Kronos.Pres Bleres Serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim