korg piano

Shitet nga: rinori 16 Tet 08:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
KY sint u shit qe ta dini flm merr jep
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim