korg triton studio

Shitet nga: fisnik` 20 Tet 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
shitet triton studio ne gjendje perfekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim