korg

Shitet nga: sint 21 Dhj 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Qe ta dini ky sint piano asht shitur Flm Merr jep
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim