piano

Shitet nga: lavdim 18 Sht 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
pianojaa eshtt shumm e rujtunn gjethqkaa ne rregull e akorduar esht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim