sint paX1

Shitet nga: avni bega 18 Sht 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
sintii eshtt ne gjendjee shumm te rregullt eshtt pakk i perdorunn . punon mir ritmaa dhe ngjyraa kaa per me shumm info naa kontaktonii
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim